Fridays at 7 p.m. unless noted
Saturdays at 2 p.m. unless noted
WEEK 1
Thursday, Sept. 5
Niagara Wheatfield at North Tonawanda
Timon at Iroquois
Friday, Sept. 6
Frontier at Orchard Park
Clarence vs. Bennett at All-High Stadium
Hutch Tech at Lancaster
Sweet Home at Williamsville South
West Seneca East at Amherst
Williamsville East at Hamburg
McKinley at Williamsville North
Starpoint at Kenmore East
Grand Island vs. South Park at Riverside Field
Dunkirk at Olean
East Aurora/Holland at Springville
Newfane at Albion
Eden at Lake Shore, 6:30 p.m.
WNY Maritime/Health Sciences at Cheektowaga
Medina/Lyndonville/Barker at Lewiston-Porter
Silver Creek/Forestville at Akron
Wilson at Royalton-Hartland
Allegany-Limestone vs. Franklinville/Ellicottville at Franklinville
Southwestern at Chautauqua Lake/Westfield/Brocton
Gowanda/Pine Valley at Fredonia
Randolph at Salamanca
Saturday, Sept. 7
Niagara Falls at Lockport
West Seneca West at Kenmore West
Tonawanda at Lackawanna, 1 p.m.
Maryvale at Cleveland Hill
Maple Grove vs. Clymer/Sherman/Panama at Sherman, 1:30 p.m.
Cattaraugus-Little Valley at JFK, 1:30 p.m.
Portville vs. Cassadaga Valley/Falconer at Cassadaga Valley, 1:30 p.m.
Burgard at Pioneer, 7 p.m.
Jamestown vs. Section-III Baldwinsville at Carrier Dome, Syracuse
WEEK 2
Friday, Sept. 13
Hutch Tech at Jamestown
Clarence at Frontier
Sweet Home at West Seneca East
Kenmore East at Grand Island
Williamsville South at Starpoint
Hamburg at West Seneca West
Kenmore West vs. McKinley at Riverside Field
North Tonawanda at Williamsville East
Depew at Tonawanda
Amherst vs. South Park at All-High Stadium
Iroquois at Medina/Lyndonville/Barker
WNY Maritime/Health Sciences at Dunkirk, 7:30 p.m.
Lake Shore at East Aurora/Holland
Pioneer at Olean
Lewiston-Porter at Cheektowaga
Springville at Albion
Cleveland Hill at Royalton-Hartland
Akron at Timon
Fredonia at Allegany-Limestone
Chautauqua Lake/Westfield/Brocton at Gowanda/Pine Valley
Southwestern at Portville
Salamanca at Cattaraugus-Little Valley
Franklinville/Ellicottville at Randolph
Maple Grove vs. Cassadaga Valley/Falconer at Falconer
Saturday, Sept. 14
Orchard Park at Lockport
Bennett at St. Joe’s, 1 p.m.
Lancaster at Niagara Falls
Wilson at JFK, 1:30 p.m.
Eden/North Collins at Lackawanna
Maryvale vs. Burgard at Riverside Field, 1 p.m.
Williamsville North at Niagara Wheatfield
Alden at Newfane
Clymer/Sherman/Panama at Silver Creek/Forestville, 7 p.m.
WEEK 3
Thursday, Sept. 19
Williamsville East at West Seneca West
Cleveland Hill at Akron, 6 p.m.
Friday, Sept. 20
Jamestown vs. Bennett at All-High Stadium
Lancaster at Clarence
Lockport at Frontier
West Seneca East at Starpoint
South Park at Kenmore East
Grand Island at Sweet Home
Amherst at Williamsville South
Williamsville North at Hamburg
Tonawanda vs. Burgard at Riverside Field
Royalton-Hartland at Alden
Newfane at Eden/North Collins
WNY Maritime/Health Sciences at Iroquois
Medina/Lyndonville/Barker at Maryvale
Lake Shore at Dunkirk, 7:30 p.m.
Pioneer at Lewiston-Porter
Cheektowaga at East Aurora/Holland
Olean at Randolph
Lackawanna at Springville
Albion at Depew
Timon at Wilson
Allegany-Limestone at Southwestern
Portville at Chautauqua Lake/Westfield/Brocton
Gowanda/Pine Valley at Salamanca
Cattaraugus-Little Valley at Maple Grove
Clymer/Sherman/Panama vs. Franklinville/Ellicottville at Ellicottville
Saturday, Sept. 21
Niagara Falls vs. Hutch Tech at Riverside Field, 1 p.m.
Orchard Park at Niagara Wheatfield
North Tonawanda at Kenmore West
McKinley at O’Hara, 1 p.m.
Silver Creek/Forestville at JFK, 1:30 p.m.
Fredonia vs. Cassadaga Valley/Falconer at Cassadaga Valley, 1:30 p.m.
WEEK 4
Friday, Sept. 27
Frontier vs. Hutch Tech at Riverside Field
Jamestown at Clarence
Niagara Falls at Section V-Penfield
South Park at West Seneca East
Kenmore East at Amherst
Hamburg at Niagara Wheatfield
Williamsville South at Grand Island
West Seneca West at Williamsville North
Kenmore West at Williamsville East
McKinley at North Tonawanda
Tonawanda at Alden
Springville at Eden/North Collins
Maryvale at Iroquois
Dunkirk at Medina/Lyndonville/Barker
Lewiston-Porter at Lake Shore
Cheektowaga at Pioneer
East Aurora/Holland at Royalton-Hartland
Depew at Olean
Akron at Wilson
Allegany-Limestone at Gowanda/Pine Valley
Cassadaga Valley/Falconer at Chautauqua Lake/Westfield/Brocton
Salamanca at Portville
Southwestern at Fredonia
Maple Grove at Randolph
JFK vs. Franklinville/Ellicottville at Franklinville
Saturday, Sept. 28
Bennett at Orchard Park, 1 p.m.
Lancaster at Lockport
Starpoint at Sweet Home
Burgard at Newfane
WNY Maritime/Health Sciences at Canisius, 1 p.m.
Albion at Lackawanna
Silver Creek/Forestville at Cleveland Hill
Cattaraugus-Little Valley vs. Clymer/Sherman/Panama at Clymer, 1:30 p.m.
WEEK 5
Thursday, Oct. 3
Clarence at Williamsville North
East Aurora/Holland at Lewiston-Porter, 6:30 p.m.
Friday, Oct. 4
Hutch Tech at Orchard Park
Bennett at Lancaster
Lockport at Jamestown
West Seneca East at Kenmore East
Starpoint vs. South Park at All-High Stadium
Grand Island at Cheektowaga
Williamsville East at Williamsville south
Sweet Home at Amherst
North Tonawanda at West Seneca West
Hamburg vs. McKinley at Riverside Field
Newfane at Tonawanda
Burgard at Eden/North Collins
Iroquois at Alden
WNY Maritime/Health Sciences at Medina/Lyndonville/Barker, 7:30 p.m.
Maryvale at Dunkirk, 7:30 p.m.
Pioneer at Lake Shore
Olean at Albion
Springville at Depew
Lackawanna at Southwestern
Cleveland Hill at Wilson
JFK at Akron
Royalton-Hartland at Silver Creek/Forestville
Portville at Allegany-Limestone
Cassadaga Valley/Falconer at Gowanda/Pine Valley
Fredonia at Chautauqua Lake/Westfield/Brocton
Maple Grove vs. Franklinville/Ellicottville at Ellicottville
Randolph at Cattaraugus-Little Valley
Clymer/Sherman/Panama at Salamanca
Saturday, Oct. 5
Frontier at Niagara Falls, noon
Niagara Wheatfield at Kenmore West
WEEK 6
Thursday, Oct. 10
Kenmore East at Sweet Home
Friday, Oct. 11
Orchard Park at Lancaster
Bennett at Frontier
Lockport at Clarence
Williamsville South at West Seneca East
Kenmore West at Hamburg
Grand Island at Starpoint
Williamsville North at North Tonawanda
McKinley at Williamsville East
Eden/North Collins at Tonawanda
Alden vs. Burgard at Riverside Field
Dunkirk at Iroquois
Medina/Lyndonville/Barker at Akron
WNY Maritime/Health Sciences at Maryvale
Lake Shore at Cheektowaga
East Aurora/Holland at Pioneer
Olean at Springville
Wilson at Silver Creek/Forestville
Allegany-Limestone vs. Cassadaga Valley/Falconer at Falconer
Chautauqua Lake/Westfield/Brocton at Randolph
Portville at Fredonia
Southwestern at Gowanda/Pine Valley
Salamanca at Maple Grove
Franklinville/Ellicottville at Cattaraugus-Little Valley
Saturday, Oct. 12
Hutch Tech vs. South Park at All-High Stadium, 1 p.m.
Jamestown at Niagara Falls
West Seneca West at Niagara Wheatfield
Lewiston-Porter at Newfane
Depew at Lackawanna, 1 p.m.
Cleveland Hill vs. Clymer/Sherman/Panama at Panama, 1:30 p.m.
Royalton-Hartland at JFK, 1:30 p.m.
Albion at Amherst
WEEK 7
Thursday, Oct. 17
Eden/North Collins at Alden
Friday, Oct. 18
Orchard Park at Jamestown
Niagara Falls vs. Bennett at All-High Stadium
Lancaster at Depew, 7:30 p.m.
Hamburg at Frontier
West Seneca East at West Seneca West
Sweet Home at Lake Shore
Amherst at Grand Island
South Park at Williamsville South
Section V-Penfield at Lewiston-Porter
Tonawanda at North Tonawanda, 6 p.m.
Williamsville East at Williamsville North
Niagara Wheatfield vs. McKinley at Riverside Field
Newfane at Wilson
Iroquois at East Aurora/Holland
Medina/Lyndonville/Barker at Albion
Cheektowaga at Maryvale
Fredonia at Dunkirk, 7:30 p.m.
Springville at Pioneer
Lackawanna at Olean
Akron at Royalton-Hartland
Cattaraugus-Little Valley at Silver Creek/Forestville
Chautauqua Lake/Westfield/Brocton at Allegany-Limestone
Cassadaga Valley/Falconer at Southwestern
Gowanda/Pine Valley at Portville
Franklinville/Ellicottville at Salamanca
Frewsburg at Maple Grove (8-man)
Saturday, Oct. 19
Starpoint at Lockport
Clarence vs. Hutch Tech at All-High Stadium, 1 p.m.
WNY Maritime vs. Burgard at Riverside Field, 1 p.m.
JFK at Cleveland Hill
Randolph vs. Clymer/Sherman/Panama at Clymer, 1:30 p.m.
Kenmore East at Kenmore West